Mortal Kombat 1 doczekał się ważnej aktualizacji! Niestety ani widu łatki na Nintendo Switch

Mortal Kombat 1 na Switch

Jeszcze przed premierą Mortal Kombat 1 spore obawy wzbudzała kwestia działania tej bijatyki na Nintendo Switch. Po debiucie gry kolejne analizy potwierdziły, że na hybrydowej konsoli gra radzi sobie tragicznie, bo cierpi nie tylko warstwa wizualna, ale także sama wydajność. Niestety, najnowsza aktualizacja, która pojawiła się niedawno, trafiła na wszystkie platformy… no może poza Switchem.

Mortal Kombat 1 na Switcha nie doczekał się żadnej aktualizacji poprawiającej wydajność

Na oficjalnym koncie gry pojawiła się wczoraj informacja o kolejnej aktualizacji, która trafiła do Mortal Kombat. Na stronie tej bijatyki wyszczególniono, że jest to jeden duży patch dla PC, PS5 i Xbox Series X|S. Poprawek jest całkiem sporo i poza poprawkami niektórych bohaterów znalazło się kilka czysto gameplayowych zmian.

Tym jednak, co zwraca uwagę, jest fakt, że nie uwzględniono w ogóle wersji Nintendo Switch. Nic w tym dziwnego, bo żadnej aktualizacji w ogóle nie było i wersja na tę hybrydową konsolę nadal działa po prostu słabo. To oczywiście sprowokowało graczy, którzy jawnie podkreślają swoje oburzenie tym faktem.

Nie brak osób, które wytykają niedawne słowa Eda Boona, który wprost potwierdzał, że Mortal Kombat 1 na Switcha otrzyma aktualizacje, poprawiające obecny stan techniczny. Najwidoczniej czas na stosowne łatki jeszcze nie nadszedł.

Przeczytaj też: Gry podobne do Starfield

Nie można wykluczyć, że NetherRealms Studios szykuje jakąś większą łatkę, która wymaga od twórców nieco więcej czasu. Mimo wszystko jakakolwiek komunikacja z fanami, a zwłaszcza tymi rozczarowanymi, jest niezwykle istotna. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko czekać, aż deweloperzy zdradzą nieco więcej szczegółów na temat aktualizacji Mortal Kombat 1 na Switcha.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.