Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch doczeka się poprawek. NetherRealm Studios postara się naprawić grę

Mortal Kombat 1 Nintendo Switch

Jeszcze przed oficjalną premierą Mortal Kombat 1 dochodziły do nas wieści, że wersja na Nintendo Switch — mówiąc delikatnie — pozostawia wiele do życzenia. Obawy te potwierdziły się już po debiucie, a kolejne analizy obnażały słaby stan techniczny portu. Deweloperzy z NetherRealm nie zamierzają jednak pozostawić tę sytuację bez reakcji i zapowiadają zmiany, które mają doprowadzić to wydanie do lepszej kondycji.

Ed Boon obiecuje poprawki w wersji Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch

Mortal Kombat 1 – porównanie wersji na Xbox Series X i Nintendo Switch

Podczas ostatniej rozmowy Eda Boona ze stacją BBC doświadczony deweloper potwierdził, że Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch doczeka się konkretnej aktualizacji. Jej celem ma być wyeliminowanie „wielu problemów”, które wręcz cechują to wydanie popularnej bijatyki.

[Mortal Kombat 1 na Switcha] bezwzględnie otrzyma aktualizacje, a wiele usterek, które się pojawiły, zostanie załatanych. Idealnie by było, gdybyśmy wydali taką wersję, jaką chcieliśmy. Mam jednak na liście wszystkie problemy i zostaną one naprawione. Wszystkie, które uznamy za absolutnie niedopuszczalne, zostaną rozwiązane.

Ed Boon

Jak więc widać, ojcowi marki zależy, aby najnowsza odsłona jego cyklu dawała jak najlepsze doświadczenie na wszystkich platformach. Warto też zaznaczyć, że poza wydaniem na Nintendo Switch Mortal Kombat 1 zbiera — co do zasady — pozytywne recenzje i jest odbierane jako bardzo dobra produkcja.

Przeczytaj też: Telefon do 500 zł

Oczywiście deweloper nie deklarował konkretnie, kiedy możemy spodziewać się wydania stosowanej aktualizacji na Switcha, jednak zdaje się, że jest to obecnie jeden z priorytetów NetherRealm Studios. Pozostaje więc mieć nadzieje, że nastąpi to prędzej niż później. Mowa w końcu o grze, która kosztuje 70 dolarów na premierę, więc obowiązkiem twórców było nie tyle łatanie, ile wydanie jej w stanie adekwatnym do ustalonej ceny.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.