Mortal Kombat 1 zostanie zapowiedziany już jutro! Seria sławnych bijatyk oficjalnie powróci

Mortal Kombat 11

Już dzisiejszego ranka Ed Boon zasugerował nam, że w tym tygodniu możemy spodziewać się zapowiedzi Mortal Kombat 1. Na konkrety nie musieliśmy jednak czekać aż tak długo. Przed chwilą pojawił się bowiem oficjalny, jednoznaczny komunikat ze strony twórców gry – fanom serii radzimy nastawić się na jutro!

Zapowiedź Mortal Kombat 1 wydarzy się już 18 maja

Tomorrow is a new dawn. #MortalKombat pic.twitter.com/VAxjF1rFdj

— Mortal Kombat 30 (@MortalKombat) May 17, 2023

Tomorrow is a new dawn. #MortalKombat pic.twitter.com/VAxjF1rFdj

— Mortal Kombat 30 (@MortalKombat) May 17, 2023

Jak piszą twórcy Mortal Kombat na Twitterze – „jutro nadejdzie nowy świt”. Do tweeta dołączono filmik ze znaną nam już tarczą zegara, gdzie jego wskazówka wskazuje dokładnie jedynkę.

Dalej z materiału dowiadujemy się, że „nadszedł już czas”. Chodzi oczywiście o zapowiedź Mortal Kombat 1, której świadkami będziemy już jutro, czyli 18 maja o godzinie 15:00 polskiego czasu.

Wiemy już, że nie przebiegnie ona w całkowicie niezakłócony dla NetherRealm Studios sposób. Wcześniej w internecie pojawił się bowiem całkiem poważny wyciek dotyczący szczegółów kolejnej odsłony serii Mortal Kombat.

Zobacz też: Ranking słuchawek gamingowych

Tak czy inaczej – jutro sympatycy franczyzy będą mieli sporo powodów do zadowolenia. Na następną, pełnoprawną część ich ulubionej bijatyki czekają bowiem od 2019 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ostatnia szansa - koniec promocji 12 czerwca!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.