Mortal Kombat 1 jeszcze w tym tygodniu doczeka się zapowiedzi? Ed Boon znowu daje nadzieje

Mortal Kombat

W ubiegłym tygodniu fani bijatyk mieli niemałe powody do zadowolenia, bo do sieci trafił przeciek ze szczegółami dotyczącymi Mortal Kombat 1. Zgodnie z tymi informacjami nowe dzieło od NetherRealms Studios ma być rebootem marki, jednak w grze nie zabraknie kilku nowych postaci znanych z innych dzieł popkultury. Doniesienia te mogą zostać dosyć szybko zweryfikowane, bo ojciec-założyciel całego cyklu — Ed Boon — zamieścił w sieci niezwykle sugestywny wpis.

Ed Boon znowu drażni się z fanami, sugerując zapowiedź Mortal Kombat 1 jeszcze w tym tygodniu

T
H
I
S

W
E
E
K

SHOULD BE FUN 🐉

— Ed Boon (@noobde) May 17, 2023

T
H
I
S

W
E
E
K

SHOULD BE FUN 🐉

— Ed Boon (@noobde) May 17, 2023

Boon na Twitterze udostępnił post, w którym wprost sugeruje, że jeszcze w tym tygodniu możemy spodziewać się czegoś „zabawnego”. Tego rodzaju zajawka opublikowana przez osobę mocno kojarzoną z cyklem Mortal Kombat jasno sugeruje, że w przeciągu kilku najbliższych dni będziemy światkami oficjalnego ujawnienia najnowszej części tego kultowego IP.

Zapewne oficjalne ujawnienie Mortal Kombat 1 powiązane będzie z zaproszeniem na pokaz, gdzie twórcy podzieliliby się z nami większą ilością konkretów i pokazali konkretne fragmenty gameplayu.

Przeczytaj też: Tablet do gier — najlepsze modele

Pośród graczy skupionych wokół tego tytułu nie brakuje osób, które uważają, iż pełna prezentacja Mortal Kombat 1 odbędzie się już niebawem, bo podczas PlayStation Showcase. Inni zaś twierdzą, że na pokaz przyjdzie nam czekać nieco dłużej, a NetherRealms Studios ujawni więcej konkretów w trakcie Summer Game Fest. Bez względu na, to kiedy dokładnie to nastąpi, możemy być pewni, że oczekiwania powoli dobiegają końca.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.