Mortal Kombat 1 wyciekło do sieci! Poznaliśmy ceny, platformy i inne konkretne szczegóły nowej gry z serii

Mortal Kombat

Ostatnimi czasy temat kolejnej odsłony serii Mortal Kombat stał się całkiem popularny i zyskiwał coraz większe zainteresowanie wśród wielu graczy. Nawet wczoraj Ed Boon podgrzewał atmosferę, sugerując rychłą zapowiedź swojej nowej gry. Okazuje się jednak, że plany te mogły zostać pokrzyżowane, bo prawdopodobnie informacje na temat nowej części popularnej bijatyki trafiły do sieci!

Mortal Kombat 1 – pierwsze, ale nieoficjalne szczegóły

Informacje na temat Mortal Kombat 1 (bo tak właśnie ma nazywać się owa produkcja) trafiły za sprawą znanego i cenionego insidera, który kryje się pod pseudonimem Billbil-kun. Przekazał on, że nowe dzieło od NetherRealm Studios wydana zostanie na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz co najciekawsze… na Nintendo Switch.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jednocześnie tytuł ten na swoją premierę byłby dostępny w trzech wariantach — standard, premium i kolekcjonerskim — które różniłyby się pod względem zawartości i ceny. Ciekawą informacją zdaje się twierdzenie, że trzecia opcja dostępna byłaby na wszystkich platformach poza sprzętem „Wielkiego N”.

Niezwykle ciekawie w tym kontekście prezentują się te wszystkie doniesienia, zwłaszcza że w przecieku pojawiły się informacje na temat Nintendo Switch. Według wcześniejszy doniesień NetherRealms Studio miało pominąć handheld od Nintendo, aby w pełni skupić się na sprzętach nowej generacji. Przy tym wszystkim nie można potwierdzić, że wydanie na Switcha będzie w pełni natywną wersją.

Przeczytaj też: Dysk SSD — najlepsze modele

Poza tym Billbil-kun nie przekazał żadnych dodatkowych konkretów, jednak poinformował, że oficjalna prezentacja Mortal Kombat 1 odbędzie się już „wkrótce”. Nie sposób nie powiązać tego ze zbliżającym się pokazem PlayStation Showcase, który według niektórych plotek ma odbyć się już pod koniec maja. Czy faktycznie dzieło NetherRealm Studios uświetni pokaz Sony? Tego dowiemy się już niebawem.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.