Do Mortal Kombat 1 trafi nowy pakiet Fatality. Twórcy przepraszają za cenę halloweenowego DLC

Mortal Kombat 1

Pod koniec października informowaliśmy o zbliżającej się premierze nowego Fatality, którego motywem przewodnim było święto Halloween. Gdy dodatek w końcu trafił do sklepu, gracze byli zszokowani nie tyle brutalnością animacji, ile jej wysoką ceną. NetherRealm Studios w odpowiedzi na krytykę przygotowało rekompensatę dla wszystkich posiadaczy halloweenowego DLC.

Nowy pakiet Fatality za darmo dla wszystkich posiadaczy halloweenowego DLC

W przyszłym tygodniu do Mortal Kombat 1 trafi nowy pakiet składający się z trzech Fatality. Wśród nich znajdziemy dobrze znaną animację z motywem Halloween, a także dwie związane ze Świętem Dziękczynienia oraz Bożym Narodzeniem. Aktualnie nie znamy ceny nadchodzącego zestawu, jednak wszyscy posiadacze halloweenowego DLC otrzymają go za darmo.

Mimo że do oficjalnej premiery omawianego pakietu zostało jeszcze trochę czasu, to animacja związana ze Świętem Dziękczynienia została odnaleziona w plikach gry. Uprzedzamy, że nagranie załączone przez użytkownika @thethiny zostało przez część komentujących określone mianem „wyjątkowo obrzydliwego”. Z tego powodu odradzamy jego oglądanie podczas jedzenia.

Przeczytaj także: Najlepsze gry multiplayer na telefon

Mimo kontrowersji związanych z DLC, Mortal Kombat 1 cieszy się dużą popularnością, czego dowodem są najnowsze wyniki sprzedaży. Gra NetherRealm Studios została także wyróżniona podczas Golden Joystick Awards 2023.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.