PlayStation Showcase odbędzie się już niebawem? Kolejne doniesienia sugerują nieodległy termin

PlayStation Showcase DualShock 4 DualSense

Wielu aktualnych posiadaczy PS5, ale także osób, które rozważają zakup tej konsoli, wyczekują zapewne zbliżającego się coraz bardziej wydarzenia PlayStation Showcase. Na początku maja pojawiły się pierwsze informacje według których event ten powinien odbyć się jeszcze w maju 2023 roku. Najnowsze doniesienia jednego z bardziej cenionych branżowych dziennikarzy sugerują, że termin ten jest jak najbardziej realny.

PlayStation Showcase może odbyć się jeszcze w maju 2023 roku. Podczas wydarzenia mają pojawić się informacje nt. gier od Konami

Według dziennikarza VGC Andy’ego Robinsona PlayStation Showcase ma odbyć albo pod sam koniec maja, albo na początku czerwca 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z przekazanymi przez niego informacjami podczas tego wydarzenia Sony ma zaprezentować nie tylko swoje produkcje, ale także efekty współpracy z innym japońskim przedsiębiorstwem — Konami.

Możliwe więc, że podczas tego eventu oficjalnie dowiemy się, kiedy do sprzedaży trafi wyczekiwany przez wielu Silent Hill 2, a może nawet ujrzymy pierwszą oficjalną zapowiedź produkcji z cyklu Metal Gear Solid (np. Metal Gear Solid 3 Remake). Na ten moment są to jedynie teorie, jednak w obliczu tych informacji zdają się one być całkiem wiarygodne.

Przeczytaj też: Dysk SSD — najlepsze modele

Niektórzy spekulują także, że podczas nadchodzącego PlayStation Showcase ujawniona zostanie jeszcze jedna, niezapowiedziana do tej pory produkcja, która pochodzi bezpośrednio od studia należącego do Sony. Obecnie jednak wyczekiwać komunikatów ze strony producenta PS5, w którym oficjalnie potwierdzony zostanie termin tego wydarzenia.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.