Mortal Kombat 12 lada moment zostanie ujawniony? Twórcy gry wprost nie pozostawiają wątpliwości

Mortal Kombat 11 Ultimate

Plotki o potencjalnej zapowiedzi Mortal Kombat 12 pojawiają się od dawna. Teraz istnieje jednak realne prawdopodobieństwo, że wydarzy się to już niedługo. Tak przynajmniej wynika z tweeta umieszczonego przez jednego z twórców serii, który ciężko zrozumieć inaczej.

Oficjalna zapowiedź Mortal Kombat 12 kwestią kilku najbliższych dni?

Does anyone know what time it is? #MortalKombatpic.twitter.com/pXY2wlidde

— Ed Boon (@noobde) May 10, 2023

Does anyone know what time it is? #MortalKombatpic.twitter.com/pXY2wlidde

— Ed Boon (@noobde) May 10, 2023

Ed Boon znany jest z tego, że często podgrzewa atmosferę tweetami sugerującymi kolejną odsłonę Mortal Kombat. Tym razem umieścił na Twitterze filmik, który można interpretować tylko w jeden sposób – jako rychłą zapowiedź dwunastej części tego legendarnego cyklu bijatyk.

Oczywiście nie wiemy tego jeszcze na 100%. Post został jednak oznaczony stosownym hashtagiem serii, a my już od jakiegoś czasu spodziewamy się zapowiedzi Mortal Kombat 12 w pierwszej połowie 2023 roku.

Zobacz też: Mody do Farming Simulator 2019

Na w pełni oficjalne wieści o Mortal Kombat 12 przyjdzie nam niestety jeszcze zaczekać. Całe szczęście wszystkie znaki na niebie wskazują, że już niedługo.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.