Mortal Kombat 1 wkrótce z nowymi wojownikami! Wiemy, kiedy do gry trafią postacie z Zestawu Kombat

Mortal Kombat 1 Omni-Man

Już pod koniec września twórcy Mortal Kombat 1 zapowiadali dalszy rozwój gry. NetherRealm Studios nie rzucało słów na wiatr, a wspomniana produkcja zostanie wkrótce wzbogacona o nowych wojowników i postacie Kameo. Deweloperzy ujawnili bowiem, kiedy w najnowszej odsłonie serii Mortal Kombat pojawią się bohaterowie z Zestawu Kombat.

NetherRealm Studios ujawnia, kiedy postacie z Zestawu Kombat trafią do Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1 – zwiastun Omni-Mana

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Zestaw Kombat wzbogaci Mortal Kombat 1 o sześciu nowych wojowników. Dzięki wspomnianego dodatkowi w grze pojawią się tacy bohaterowie jak Omni-Man (Niezwyciężony), Peacemaker (DC Peacemaker), Ojczyznosław (The Boys), Quan Chi, Ermac oraz Takahashi Takeda. DLC wprowadzi również pięć nowych postaci Kameo, którymi będą Tremor, Mavado, Johnny Cage, Ferra i Khameleon.

W pierwszej kolejności – bo już w listopadzie – w Mortal Kombat 1 pojawi się Omni-Man oraz Tremor. Zimą do grona grywalnych postaci mają natomiast dołączyć Quan Chi i Peacemaker. Wiosną 2024 roku do najnowszej produkcji NetherRealm Studios trafią Ojczyznosław i Ermac. Takahashi Takeda zostanie z kolei udostępniony latem 2024 roku. Niestety deweloperzy nie ujawnili, kiedy będzie można cieszyć się pozostałymi postaciami Kameo.

Zestaw Kombat do Mortal Kombat 1 dostępny jest w PlayStation Store i Xbox Store w cenie 179 złotych. Użytkownicy platform Steam i Epic Games Store będą musieli natomiast wydać 174 złote. Warto pamiętać, że wspomniane DLC dostępne będzie także dla wszystkich posiadaczy Edycji Premium.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Uncharted

Mortal Kombat 1 dostępne jest na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Najnowsza produkcja NetherRealm Studios doczekała się niedawno aktualizacji, która poprawiła działanie gry na hybrydowej konsoli Nintendo.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.