Suicide Squad: Kill the Justice League nie daje za wygraną. Do gry prawdopodobnie trafi nowa postać

Suicide Squad Kill the Justice League

Suicide Squad: Kill the Justice League nie ma łatwego życia. Gra zebrała niezbyt przychylne noty od graczy i recenzentów, co ostatecznie zaowocowało spadkiem popularności i klapą finansową. Mimo tego Rocksteady Studios się nie poddaje i uchyla rąbka tajemnicy na temat przyszłości swojej produkcji.

Suicide Squad ma zostać wzbogacone o nową grywalną postać

Na terenie Metropolis w Suicide Squad: Kill the Justice League pojawiły się pokryte lodem miejsca, które wskazują na nadchodzący debiut Mr. Freeze’a w grze. Postać prawdopodobnie zadebiutuje w drugim sezonie rozgrywek. Jak widać pomimo porażki swojego dzieła, twórcy wciąż starają się zadowolić pozostałą liczbę graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Póki co powyższe informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone, jednakże zmiana w grze sugeruje, że ogłoszenie nowej postaci jest tylko kwestią czasu. Mimo wszystko mało prawdopodobne jest, aby wrzucenie do gry Mr. Freeze’a spowodowało nagły przypływ graczy do produkcji Rocksteady Studios.

Na koniec warto dodać, że nie brakuje głosów pesymistów, którzy twierdzą, że wszystko to są pozorne działania, a tytuł nawet nie doczeka się drugiego sezonu i zostanie porzucony. Czy tak się jednak stanie, o tym zapewne gracze przekonają się w najbliższych tygodniach.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.