Naughty Dog szykuje się do zapowiedzi nowej gry? Twórcy The Last of Us pobudzili wyobraźnię fanów

The Last of Us

Końcówka roku 2022 może szykować dla nas jeszcze kilka niespodzianek. Na kilka dni przed The Game Awards 2022 Naughty Dog zmieniło logo swojego profilu na Twitterze, co wzbudziło spore poruszenie wśród graczy.

Naughty Dog drażni się z fanami

Naughty Dog Logo
Nowe logo Naughty Dog

Twórcy The Last of Us zmienili właśnie swoje logo na wszystkich profilach. Teraz charakterystyczny odcisk zwierzęcej łapy zrobiony jest z lodu. Zmiana ta, ze względu na zbliżające się wielkimi krokami, przepełnione zapowiedziami The Game Awards 2022, dała do myślenia graczom.

Jest oczywiście kilka prostych wyjaśnień tej sytuacji. Rozpoczął się grudzień, za oknem pada śnieg i menadżer profili Naughty Dog mógł zdecydować się na dopasowanie loga do pory roku. Studio może też puszczać oczko w stronę fanów God of War Ragnarok, które cieszy się ostatnio tak dużą popularnością.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 5000 zł

Nie da się jednak ukryć, że Naughty Dog ma również kilka projektów, o których chcielibyśmy usłyszeć więcej. Nowe logo mogłoby sugerować nowe informacje na temat trybu Factions w The Last of Us Part II albo pierwszą zapowiedź nowego IP. Wątpliwości graczy powinny zostać rozwiane już 9 grudnia.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!