The Last of Us „Frakcje” zapowiedziane. Naughty Dog opracowuje wielką grę sieciową

The Last of Us Remake

Od dłuższego czasu w powietrzu unosiły się plotki, jakoby uniwersum The Last of Us miało zostać rozwinięte o nową, samodzielną grę sieciową. Doniesienia potwierdziły się podczas tegorocznego Summer Game Fest, na którym pojawił się m.in. Neil Druckmann – reżyser The Last of Us 2.

The Last of Us „Frakcje” potwierdzone przez Naughty Dog i Sony

keep a "lookout" ✌

Our biggest online experience is coming. More news next year… #TheLastofUs pic.twitter.com/WpsHBX63x3

— Naughty Dog (@Naughty_Dog) June 9, 2022

keep a "lookout" ✌

Our biggest online experience is coming. More news next year… #TheLastofUs pic.twitter.com/WpsHBX63x3

— Naughty Dog (@Naughty_Dog) June 9, 2022

Naughty Dog potwierdziło, że The Last of Us „Fractions” (nazwa robocza) będzie największą grą wieloosobową w historii studia. Nie pokazano fragmentów gameplayu, a deweloperzy poczęstowali nas wyłącznie grafiką koncepcyjną, którą możemy zobaczyć w oficjalnym wpisie amerykańskiego zespołu na Twitterze – tweet został podlinkowany wyżej.

Przeczytaj też: Zwiastun Layers of Fear 3

Więcej na temat The Last of Us „Frakcje”, czyli jednej z kilku pozycji multiplayer tworzonych przez zespoły Sony, dowiemy się jeszcze w tym roku kalendarzowym, ponieważ twórcy są rzekomo gotowi na premierę gry w 2023 roku. Pod koniec warto wspomnieć, że dziś zapowiedziano też The Last of Us Remake. Odświeżona wersja przygód Joela i Ellie zapowiada się niezwykle interesująco.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.