NBA 2K24 drugą najgorzej ocenianą grą na Steam. Gracze nie mają litości dla sportowej produkcji

Jak niedawno informowaliśmy, NBA 2K24 nie miało udanego debiutu. Produkcja, która pojawiła się na rynku w zeszłym tygodniu, spotkała się z ogromną krytyką ze strony pecetowych graczy i była przez nich bardzo źle oceniana na platformie Steam. Teraz sytuacja wygląda jeszcze gorzej.

NBA 2K24 z fatalnymi ocenami na Steamie. Coraz większa krytyka gry

Zwiastun NBA 2K24

Jak już wspominaliśmy, NBA 2K24 już w dniu premiery spotkało się z krytyką ze strony graczy. Zaledwie 11% z około 150 recenzji na Steamie było pozytywnych – użytkownicy pecetów zarzucali produkcji okrojoną zawartość, deficyt nowości czy nudną rozgrywkę. Jak się okazuje, sytuacja znacznie pogorszyła się od tego momentu.

Na ten moment, jak pokazują statystyki serwisu Steam250 NBA 2K24 stało się drugą najgorzej ocenianą grą w historii platformy Valve. Oceny na Steamie są „przytłaczająco negatywne”, a 89% z już ponad 2800 recenzji kończy się odradzaniem kupna gry. Jedyna produkcja, która wyprzedza sportowy tytuł to Overwatch 2, który w zeszłym miesiącu zajął niechlubne pierwsze miejsce.

Pojawia się także więcej zarzutów w stronę NBA 2K24. Poza wcześniej wymienionymi gracze skarżą się na cenę gry, mikrotranskacje, brak zauważalnych zmian w grafice, problemy z serwerami, motywy pay-to-win czy nieodpowiednią optymalizację tytułu na PC. Wielu użytkowników Steam zwraca również uwagę na błędy techniczne.

Zobacz też: Gry podobne do The Last of Us

Kup NBA 2K24

Na zakończenie przypominamy, że NBA 2K24 zadebiutowało 8 września 2023 roku. W produkcję można zagrać na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch oraz na PC.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.