Need for Speed Mobile Online wyciekł na 18-minutowym gameplayu. Wygląda jak „mobilny NFS Unbound”

Need for Speed Unbound

Nie jest to pierwszy wyciek mobilnej gry wyścigowej od Electronic Arts. Już w zeszłym roku otrzymaliśmy pierwsze informacje odnośnie Need for Speed Mobile Online. Tym razem jednak w sieci pojawił się 18-minutowy gameplay, który pokazuje, jak będzie wyglądała produkcja na telefony i tablety.

Need for Speed Mobile Online przypomina NFS Unbound – gameplay to potwierdza

Gameplay z Need for Speed Mobile Online

Nie ma na razie żadnych oficjalnych informacji odnośnie Need for Speed Mobile Online, jednak do sieci trafił obszerny gameplay, który pokazuje różne trasy oraz auta. Przez lata EA przyzwyczaiło nas do całkiem udanych gier jak NFS Heat, Most Wanted, klasyczne Undergroundy czy ostatni NFS Unbound. Z wycieku możemy się dowiedzieć, że gra zdecydowanie bazuje na najnowszej części Need for Speed.

Na pierwszy rzut oka dostrzeżemy w filmie zabiegi graficzne rodem z NFS Unbound. W Need for Speed Mobile Online zobaczymy ten sam kolorowy styl, kreskówkowe efekty czy animowane ikony, do których przyzwyczaił nas już Unbound. Produkcja zdecydowanie przykuwa uwagę, choć na pewno niektórych graczy może to irytować.

Trasy w NFS Mobile Online są natomiast mocno abstrakcyjne i mogą przypominać dodatek do Forzy Horizon — Hot Wheels. Jednak grafika i szczegóły modeli samochodów prezentują się naprawdę solidnie, a rozgrywka wygląda podobnie do mobilnego Asphalt 9, ale ze zdecydowanie lepszymi teksturami.

Zobacz też: Najlepszy smartfon do 1500 zł

Nie jest znana na razie data premiery Need for Speed Mobile Online, jednak możemy zakładać, że tytuł postawi na rywalizację między graczami. Według GamingonPhone pierwsze testy gry miały odbyć się w Chinach, a następne są tuż za rogiem. Pozostaje więc czekać na dalsze informacje.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.