Prezentacja Need for Speed Unbound kwestią kilku godzin? Electronic Arts bawi się z fanami

Need for Speed

Electronic Arts bardzo długo zwlekało z rozpoczęciem promocji nowego Need for Speeda. Niektórzy mówili, że gra zostanie opóźniona na przyszły rok, lecz Tom Henderson – znany insider – trzymał się swego i powtarzał, że do ujawnienia dojdzie na początku października. Tak też powinno być, patrząc na to, jak zachowuje się firma Electronic Arts w mediach społecznościowych.

Need for Speed Unbound zadebiutuje w grudniu?

you think they're ready, @needforspeed?

— Electronic Arts (@EA) October 3, 2022

you think they're ready, @needforspeed?

— Electronic Arts (@EA) October 3, 2022

Na oficjalnym profilu EA możemy zauważyć post z zapytaniem w stronę konta Need For Speed – „czy myślicie, że oni (w domyśle gracze) są gotowi?”. Najprawdopodobniej odnosi się to do prezentacji, która może nastąpić jeszcze dzisiaj. Poniekąd potwierdza to także sam profil serii Need for Speed na Twitterze, gdzie wczoraj późnym wieczorem doszło do zmiany głównej grafiki i tła.

Zobacz też: Mody do Skyrim

Bazując na informacjach podanych przez Toma Hendersona, Need for Speed Unbound miałby zadebiutować 2 grudnia 2022 roku, a więc w ten sam dzień, co The Callisto Protocol. Gra podobno zmierza wyłącznie na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.