Premiera Need for Speed Unbound w 2022 roku? Insider twierdzi, że tak!

Need for Speed Heat

W dalszym ciągu brak oficjalnych zapowiedzi dotyczących najnowszej odsłony serii Need for Speed. Zdaniem szanowanego insidera z branży, prezentacja gry może mieć miejsce jeszcze w październiku, a sama premiera miałaby odbyć się w tym roku.

Need for Speed Unbound — premiera w 2022 roku?

Need for Speed
Need for Speed: Heat

Plotki i przypuszczenia na temat najnowszej odsłony serii Need for Speed towarzyszą graczom już od jakiegoś czasu, ponieważ w temacie tej marki zapanowała wręcz niezręczna cisza. Prezentacja gry o podtytule Unbound miała odbyć się jeszcze w lipcu, a jeden z szanowanych insiderów przyznał, że spodziewa się premiery jeszcze w 2022 roku. Choć pierwsza z informacji nie okazała się być prawdziwą, tak druga ma szanse na uzyskanie takiego statusu. Podobnie stwierdził niedawno Tom Henderson, znany z różnych przecieków np. na temat gier z uniwersum Star Wars.

Zobacz też: Mody do Skyrim

Jego zdaniem, Need for Speed Unbound ma zostać zaprezentowane w październiku, a premiera gry ma mieć miejsce 2 grudnia 2022 roku. Jak dalece trafne będą te informacje? Ciężko stwierdzić, ale przekonamy się o tym już niedługo — październik rozpocznie się już za dwa dni. Rzeczona prezentacja miałaby mieć miejsce na samym początku przyszłego miesiąca, dlatego dość szybko branża przekona się, czy przeciek ten jest prawdziwy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.