Premiera Need for Speed Unbound w 2022 roku? Insider twierdzi, że tak!

Need for Speed Heat

W dalszym ciągu brak oficjalnych zapowiedzi dotyczących najnowszej odsłony serii Need for Speed. Zdaniem szanowanego insidera z branży, prezentacja gry może mieć miejsce jeszcze w październiku, a sama premiera miałaby odbyć się w tym roku.

REKLAMA

Need for Speed Unbound — premiera w 2022 roku?

Need for Speed
Need for Speed: Heat

Plotki i przypuszczenia na temat najnowszej odsłony serii Need for Speed towarzyszą graczom już od jakiegoś czasu, ponieważ w temacie tej marki zapanowała wręcz niezręczna cisza. Prezentacja gry o podtytule Unbound miała odbyć się jeszcze w lipcu, a jeden z szanowanych insiderów przyznał, że spodziewa się premiery jeszcze w 2022 roku. Choć pierwsza z informacji nie okazała się być prawdziwą, tak druga ma szanse na uzyskanie takiego statusu. Podobnie stwierdził niedawno Tom Henderson, znany z różnych przecieków np. na temat gier z uniwersum Star Wars.

Zobacz też: Mody do Skyrim

Jego zdaniem, Need for Speed Unbound ma zostać zaprezentowane w październiku, a premiera gry ma mieć miejsce 2 grudnia 2022 roku. Jak dalece trafne będą te informacje? Ciężko stwierdzić, ale przekonamy się o tym już niedługo — październik rozpocznie się już za dwa dni. Rzeczona prezentacja miałaby mieć miejsce na samym początku przyszłego miesiąca, dlatego dość szybko branża przekona się, czy przeciek ten jest prawdziwy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!