Gracz streamował Need for Speed Unbound przed premierą. Wyciekł 20-minutowy fragment rozgrywki

Need for Speed Unbound

Electronic Arts i Criterion nie szczędzili graczom w ostatnich miesiącach szczegółów na temat Need for Speed Unbound. Poznaliśmy listę trofeów, soundtrack i zobaczyliśmy kilka widowiskowych zwiastunów. Teraz po sieci krąży również fragment rozgrywki, którego nie planowało pokazywać EA.

Nowy fragment rozgrywki z Need for Speed Unbound

Gameplay Need for Speed Unbound

Jeden z graczy z wczesnym dostępem do gry streamował ostatnio Need for Speed Unbound na swoim kanale Twitch. W efekcie blisko 20-minutowy fragment rozgrywki krąży właśnie po sieci.

Powyższe wideo prezentuje początki głównego bohatera w Lakeshore. Gracz zdobywa pierwszy samochód, pokazuje ekran modyfikacji pojazdów i bierze udział w paru wyścigach. Mamy też okazję rzucić okiem na obszerną mapę miasta, która powoli zapełnia się różnego rodzaju aktywnościami.

Przeczytaj też: Jaki telefon gamingowy wybrać

Need for Speed Unbound zadebiutuje 2 grudnia 2022 roku na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC. Już jutro wczesny dostęp do gry zyskają z kolei posiadacze edycji Palace.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z