Ruszyły zamówienia przedpremierowe na Need for Speed Unbound! Sprawdźcie cenę i zawartość poszczególnych edycji

Need for Speed Unbound

Wczoraj Electronic Arts zaprezentowało nowe fragmenty rozgrywki z Need for Speed Unbound. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianym tytułem. Zainteresowani mogą już bowiem składać zamówienia przedpremierowe na nadchodzącą produkcję studia Criterion Games, dzięki czemu otrzymają dostęp do kilku dodatkowych atrakcji.

EA zaprasza do składania zamówień przedpremierowych na Need for Speed Unbound

Need for Speed Unbound – zwiastun

Need for Speed Unbound dostępne jest w dwóch wersjach – Standardowej oraz Palace Edition. Za pierwszą z nich posiadacze komputerów osobistych będą musieli zapłacić 299,90 złotych, a użytkownicy PlayStation 5 i Xbox Series X|S muszą przygotować się na wydatek rzędu 349,90 złotych. Osoby, które zdecydują się złożenie zamówienia przedpremierowego, otrzymają dodatkowo: efekt jazdy, tablicę rejestracyjną, grafikę na baner i naklejkę oraz 150 tysięcy dolarów (wirtualna waluta) do wykorzystania w trybie wieloosobowym.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Za Need for Speed Unbound Palace Edition będzie trzeba natomiast zapłacić 349,90 złotych na PC, 389 złotych na PlayStation 5 lub 399,90 złotych na Xbox Series X|S. Oprócz wymienionych wyżej bonusów do zamówień przedpremierowych wspomniana wersja gry zawierać będzie także:

  • 4 nowe, oszałamiające zmodyfikowane samochody;
  • nowe efekt jazdy Gassy;
  • dekale i tablicę rejestracyjną Mashman;
  • wyjątkową pozę postaci i grafikę na baner;
  • specjalny pakiet odzieży zawierający 20 elementów.

Zobacz też: Najlepsze gry RPG

Need for Speed Unbound zadebiutuje na PC oraz konsolach już 2 grudnia bieżącego roku. W dniu premiery nowa odsłona popularnej serii będzie mogła pochwalić się ponad 140 samochodami. Deweloperzy zapewniają także, że tym razem policja będzie stwarzać graczom mniej problemów.

Kup Need for Speed Unbound (wersja pudełkowa)

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.