Neil Druckmann przestrzega fanów The Last of Us przed insiderami – „większość informacji jest nieprawdziwa”

The Last of Us

Plotki dotyczące przyszłości The Last of Us pojawiają się niemalże w każdym miesiącu. Jedne raporty zapowiadają wersje reżyserskie poprzednich produkcji, a inne sugerują nową, pełnoprawną odsłonę serii. Ostatnio doniesień insiderów było na tyle dużo, że głos w sprawie zabrał Neil Druckmann.

Neil Druckmann o przyszłości The Last of Us

Przedstawiciel Naughty Dog zaadresował ostatnie plotki w charakterystyczny dla siebie sposób. Zamiast dementować wszystkie informacje po kolei, zrobił to przy okazji życzeń noworocznych dla swoich obserwujących.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Kilka godzin po północy Druckmann na swoim Twitterze życzył wszystkim fanom szczęśliwego nowego roku, podziękował za okazane mu do tej pory wsparcie i zapowiedział, że rok 2023 przyniesie „wiele fajnych rzeczy”. W nawiasie dodał również, żeby uważać na „insiderów”, ponieważ większość ich informacji jest nieprawdziwa.

Przeczytaj też: Gry na Xbox One

Nie byłby to oczywiście pierwszy raz, kiedy polegaliśmy na jakichś plotkach, a potem okazywały się one żartem albo błędnymi doniesieniami. Ostatnio plotek na temat The Last of Us było jednak na tyle dużo, że trudno stwierdzić, co dokładnie ma na myśli Druckmann. Fanom Naughty Dog pozostaje jedynie czekać, aż studio będzie gotowe podzielić się z nimi tymi fajnymi rzeczami.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.