Next-genowy Wiedźmin 3 dodaje i rozwija zawartość! W tle nowe dialogi i rozbudowany romans z Yennefer

Wiedźmin 3 - Yennefer

Debiut next-genowej aktualizacji Wiedźmina 3 nie obył się bez problemów technicznych. Mimo to twórcy gry zdołali przemycić do niej świeżą zawartość. Chodzi tu między innymi o nowe dialogi oraz rozbudowany romans z Yennefer.

Next-genowa aktualizacja Wiedźmina 3 z nowymi dialogami, scenami i rozwiniętym romansem z Yennefer

Rozwinięcie romansu Geralta z Yennefer w next-genowym Wiedźmine 3

Wcześniej w next-genowej aktualizacji Wiedźmina 3 graczom udało się odkryć kilka innych smaczków. W ten sposób poznaliśmy np. easter egg z Henrym Cavillem, czyli aktorem wcielającym się w rolę Geralta w Netflixowej adaptacji sagi.

Teraz możemy dowiedzieć się, że lista nowości w uaktualnieniu trzeciej części przygód białowłosego Wiedźmina jest dłuższa. Zdecydowanie najciekawsze jest rozwinięcie romansu z Yennefer, którego szczegóły możemy obejrzeć na nagraniu przygotowanym przez YouTubera znanego jako Laczadore.

Zobacz też: Najlepsze straszne gry

Nie jest to koniec ciekawostek dodanych do tytułu wraz z tą łatką. Wśród innych interesujących i nieznanych dotąd sekwencji możemy wymienić nowe dialogi z Vesemirem, księżną Anną Henriettą, Triss oraz Talarem. W grze odświeżono też wygląd miecza Iris.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z