Wiedźmin 3 nareszcie docenia Płotkę! Dodaje też easter egg związany z Henrym Cavillem

Wiedźmin 3

Wiedźmin 3 po next-genowej aktualizacji ma swoje problemy zwłaszcza w wersji na PC, gdzie kwestia wydajności podczas rozgrywki zmusiła twórców do wydania specjalnego oświadczenia. Pomimo tego wraz z uaktualnieniem udało im się przemycić do gry kilka interesujących smaczków, których poprzednio nie mogliśmy uświadczyć. Dotyczą one między innymi Płotki oraz easter egga związanego z Henrym Cavillem.

Wiedźmin 3 po next-genowej aktualizacji. Możemy pogłaskać Płotkę i spotkać psa Henry’ego Cavilla

Płotka od dawna jest jedną z twarzy całej franczyzy, a zwłaszcza Wiedźmina 3. Jak dotąd nie mogliśmy jednak w żadnej sposób podziękować jej za pomoc w bezpiecznym przemieszczaniu się po świecie gry. Zmieniła to dopiero next-genowa aktualizacja tytułu, dzięki której finalnie możemy pogłaskać naszą wierną towarzyszkę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie jest to koniec drobnych, aczkolwiek przyjemnych nowości dostarczonych nam wraz z łatką uaktualniającą. CD Projekt RED postanowiło też oddać hołd Henry’emu Cavillowi, czyli serialowemu Geraltowi z Netflixowej adaptacji Wiedźmina. Ten zebrał za swoją rolę bardzo wysokie noty i przy okazji przyznał też, że jest fanem opowiadającej o łowcach potworów serii gier tworzonej przez Redów.

Zobacz też: Najlepsze gry roguelike

Jak się okazuje, tuż po jednym z zakończeń gry mamy okazję spotkać psa popularnego aktora. W ten sposób twórcy gry chcieli wyrazić swoje uznanie za pasję oraz entuzjazm, jakim Henry Cavill darzy uniwersum wykreowane przez Andrzeja Sapkowskiego. Z całą pewnością dodało mu to choć trochę otuchy po tym, gdy okazało się, że nie wcieli się w rolę Supermana w następnym filmie poświęconym temu superbohaterowi.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2260 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.