NieR: Automata The End of YoRHa Edition — pierwsze recenzje potwierdzają, że warto było czekać!

Nier Automata Soundtrack

NieR: Automata The End of YoRHa Edition już za kilka dni ukaże się na Nintendo Switch. Gra zdołała już zebrać pierwsze recenzje, które są niezwykle przychylne. Przenośna konsola otrzyma zatem kolejną bardzo dobrą grę do swojego katalogu! Za co recenzenci chwalą tytuł?

REKLAMA

NieR: Automata The End of YoRHa Edition trzyma wysoki poziom

NieR: Automata The End of YoRHa Edition trailer

Trzeba przyznać, że sporo było obaw o jakość tytułu. Mowa w końcu o porcie z dużych konsol na Nintendo Switch — urządzenie, które ewidentnie nie posiada takich możliwości technologicznych, jak PlayStation 4 czy Xbox One. Czy da się przenieść wiernie produkt projektowany z myślą o zupełnie innych urządzeniach, nie tracąc jednocześnie jakości? Jak się okazuje, zdecydowanie tak.

Zobacz też: Mody do GTA 5

Gra NieR: Automata The End of YoRHa Edition na Nintendo Switch już na przedpremierowych materiałach wyglądała świetnie. Teraz przyszedł czas, aby rzucić okiem na pierwsze recenzje. Kilka z zachodnich redakcji miało już okazję sprawdzić nadchodzący tytuł, a opinie są dosyć jednogłośne. Produkcja jest chwalona za rzetelne przeniesienie wszystkiego, co można było doświadczyć na „dużych” konsolach, bez większych kompromisów. W recenzji serwisu GameSpot czytamy, że czasy ładowania są poprawne, a sama rozgrywka nie odbiega od pierwowzoru.

To jednak nie koniec zachwytów. Zgodne są również serwisy God is a Geek i Pocket Tactics, ponieważ obie recenzje zwracają uwagę na niewidoczne kompromisy — NieR zwyczajnie jest tym samym świetnym (i potężnym!) tytułem znanym z poprzedniej generacji. Średnia ocen w serwisie Metacritic na ten moment wynosi 88, co jest naprawdę świetnym wynikiem. NieR: Automata The End of YoRHa Edition trafi na rynek już 6 października 2022 roku, zarówno w dystrybucji cyfrowej, jak i pudełkowej.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!