„Niezidentyfikowana bestia” z Polski w nowej reklamie PS5. Chyżoszpon zawładnął Białką Tatrzańską

PS5

Sony prowadzi ciekawą kampanię marketingową dotycząca konsoli PS5. Jednym z jej elementów jest instalacja przedstawiająca Chyżoszpona z gry Horizon Forbidden West, która pojawiła się w Białce Tatrzańskiej. Potwora z polskich gór przedstawiono też w nowej reklamie konsoli.

Polska w nowej reklamie PS5

Sony kontynuuje swoją akcję marketingową „PS5 NA ŻYWO”, której zadaniem jest jak najszersze rozreklamowanie najnowszej konsoli Japończyków. W poprzedniej części reklamy być może zapowiedziano nieoficjalnie nową część Uncharted, w obecnej natomiast pojawiła się Polska.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mowa tu konkretnie o Chyżoszponie – jednym z potworów występujących w grze Horizon Forbidden West. Fani mogli zauważyć poświęconą mu instalację w Warszawie, skąd trafiła właśnie do stoku narciarskiego w Białce Tatrzańskiej.

Zobacz też: Najlepsze gry wojenne

Poza Polską reklama pokazuje także trzy inne kraje: Stany Zjednoczone, Indie i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Międzynarodowa kampania promocyjna łączy się ze zwiększoną dostępnością PS5 w sklepach, co prawdopodobnie było powodem jej powstania.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.