„Niezidentyfikowana bestia” z Polski w nowej reklamie PS5. Chyżoszpon zawładnął Białką Tatrzańską

PS5

Sony prowadzi ciekawą kampanię marketingową dotycząca konsoli PS5. Jednym z jej elementów jest instalacja przedstawiająca Chyżoszpona z gry Horizon Forbidden West, która pojawiła się w Białce Tatrzańskiej. Potwora z polskich gór przedstawiono też w nowej reklamie konsoli.

REKLAMA

Polska w nowej reklamie PS5

Reports are rolling in from the US, Poland, India, and the UAE… pic.twitter.com/dDx9p1cBoh

— PlayStation (@PlayStation) February 13, 2023

Reports are rolling in from the US, Poland, India, and the UAE… pic.twitter.com/dDx9p1cBoh

— PlayStation (@PlayStation) February 13, 2023

Sony kontynuuje swoją akcję marketingową „PS5 NA ŻYWO”, której zadaniem jest jak najszersze rozreklamowanie najnowszej konsoli Japończyków. W poprzedniej części reklamy być może zapowiedziano nieoficjalnie nową część Uncharted, w obecnej natomiast pojawiła się Polska.

Mowa tu konkretnie o Chyżoszponie – jednym z potworów występujących w grze Horizon Forbidden West. Fani mogli zauważyć poświęconą mu instalację w Warszawie, skąd trafiła właśnie do stoku narciarskiego w Białce Tatrzańskiej.

Zobacz też: Najlepsze gry wojenne

Poza Polską reklama pokazuje także trzy inne kraje: Stany Zjednoczone, Indie i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Międzynarodowa kampania promocyjna łączy się ze zwiększoną dostępnością PS5 w sklepach, co prawdopodobnie było powodem jej powstania.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!