Niezwyciężony na pierwszym gameplayu. To gra na podstawie powieści Stanisława Lema

The Invincible

W maju mogliśmy przyjrzeć się nowym screenom z The Invicible. Największą atrakcją jest zawsze zapoznanie się z gameplayem, a na niego – w przypadku Niezwyciężonego – przyszedł czas akurat podczas PC Gaming Show 2022.

Gameplay z The Invincible skupia się na eksploracji i badaniu zagrożenia

The Invincible – gameplay

Niezwyciężony zaprowadzi nas w nieznane, a produkcja powstaje nie tylko w ekipie Starward Industries, ale przy pracach pomaga również 11 bit studios (twórcy Frostpunka). W grze największą rolę odgrywa eksploracja tajemniczych obiektów badawczych, jak i anomalii. Wcielimy się w Yasnę, której ciągle towarzyszy przez radio niejaki Novik.

Przeczytaj też: DLC Hot Wheels do Forza Horizon 5 zapowiedziane

W trakcie zapisu z rozgrywki mogliśmy przyjrzeć się podstawowym mechanikom, takim jak wspinanie się po obiektach, śledzenie robota przenoszącego interesujące nas dane czy unikanie zagrożenia czyhającego na każdym kroku.

Premiera The Invincible będzie miała miejsce w 2023 roku na PC (Steam, GOG, Epic Games), PS5 i Xbox Series X|S, co oznacza, że gra zaliczyła opóźnienie, ponieważ pierwotnie miała ukazać się na rynku do końca 2022 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z