Niezwyciężony na nowych zrzutach ekranu. Planeta Regis III w akcji

The Invincible

W lutym 2022 roku The Invincible tworzone przez niezależne polskie studio o nazwie Starward Industries opuściło fazę alfa i wkroczyło do etapu beta. Premiera Niezwyciężonego ma odbyć się na PC, PS5 i Xbox Series X|S jeszcze w tym roku, więc rodzimi twórcy udostępnili kolejną porcję screenów ukazujące ich oczko w głowie.

REKLAMA

The Invicible skrywa wiele tajemnic na planecie Regis III

Po raz pierwszy wyżej zamieszczone materiały pojawiły się w magazynie Edge, któremu pewien czas temu deweloperzy udzielili wywiadu. Teraz Starward Industries postanowiło przypomnieć o The Invincible bazującym na powieści Stanisława Lema, wrzucając na swój profil na Facebooku wspomniane obrazki.

Ukazują one niebezpieczną, tajemniczą planetę Regis III, którą przyjdzie nam zwiedzić jeszcze w tym roku. Twórcy we wpisie podkręcają atmosferę wokół produkcji, wspominając o tym, że na nieznanym regionie odkryjemy wszelkiej maści zjawiska, a także trafimy na ślady nieznanych dotąd nam istot.

Sprawdź także: Zadowalająca sprzedaż Cyberpunk 2077 po premierze na nowych konsolach

Istnieje prawdopodobieństwo, że o grze Niezwyciężony usłyszymy więcej podczas zbliżających się wydarzeń wypełniających miejsce targów E3. Być może Polacy uchylą rąbka tajemnicy już podczas Summer Game Fest 2022 zaplanowanym na 9 czerwca godzinie 20:00 czasu polskiego.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!