Cyberpunk 2077 sprzedawał się ostatnio jak świeże bułeczki – to zasługa wersji na PS5 i XSX|S

Cyberpunk 2077

Wczoraj CD Projekt przedstawiło wyniki finansowe za I kwartał firmy. Na materiale wspomniano o Wiedźminie 4, który rozpocznie nową sagę, a także przychodach. Okazuje się, że sporą część z nich Polacy mogą zawdzięczać nowym wersjom Cyberpunk 2077, które ukazały się w lutym 2022 roku.

REKLAMA

Cyberpunk 2077 osiąga świetne wyniki dzięki edycjom na PS5 i XSX|S

Cyberpunk 2077 – zwiastun next-genowego wydania

Podczas prezentacji dla inwestorów prezes firmy – Adam Kiciński – powiedział, że premiera Cyberpunka 2077 na PS5 i XSX|S wpłynęła pozytywnie na postrzeganie gry i wyniki sprzedaży. Zainteresowanie przygodą V diametralnie zwiększyło się na nowych konsolach Sony i Microsoftu przede wszystkim w okresie od 15 lutego do 31 marca 2022 roku. Wtedy też łączna sprzedaż gry, w porównaniu z analogicznym okresem od 1 stycznia do 15 lutego 2022 roku, wzrosła dwukrotnie.

Jednocześnie Cyberpunk 2077 wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem na komputerach osobistych. W trakcie kolejnych slajdów uznano, że sprzedaż na tejże platformie pozostaje w dużej mierze na niezmienionym, zadowalającym wydawcę poziomie.

Sprawdź także: Plan rodzinny w Xbox Game Pass niespodzianką Microsoftu?

Warto przypomnieć, że Cyberpunk 2077 otrzyma fabularne rozszerzenie w 2023 roku. Wczoraj wyciekły do sieci rzekome pliki z dodatku, które wskazują, że szykowane przez CD Projekt RED DLC miałoby zaoferować nowe tereny i siedem misji głównych, podczas których spotkamy m.in. postać Songbird.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!