Niezwyciężony – oto premierowy zwiastun! Dziś debiut gry opartej o twórczość Stanisława Lema

Niezwyciężony

Na Niezwyciężonego czekało wielu polskich graczy. Dziś więc nadszedł dzień premiery tej gry. Z tej okazji doczekała się ona ciekawego zwiastuna premierowego.

Niezwyciężony – premierowy zwiastun

Premierowy zwiastun Niezwyciężonego

Pierwsze recenzje Niezwyciężonego wskazują, że jednym ta gra przypadnie do gustu, a innych odrzuci. Czyli tak jak to zazwyczaj już jest z symulatorami chodzenia.

Tak czy inaczej, intrygująca polska produkcja doczekała się właśnie premierowego zwiastuna. Możemy zauważyć w nim urywki z rzeczywistej rozgrywki, które są dosyć imponujące.

Można też uznać, że twórcom udało się zachować klimat Stanisława Lema. Dlatego też Niezwyciężony rysuje się jako pozycja obowiązkowa dla fanów jego twórczości.

Zobacz też: Najlepsze tanie gry na Steam

Niezwyciężony jest od dziś dostępny na PC, PS5 i Xboxach Series X|S. Tytuł ten został stworzony przez Starward Industries, a wydało go 11 bit studios.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.