Nintendo Direct 2024 na podsumowaniu. Japończycy chwalą się swoim pokazem

Mario and Luigi Brothership

Wszyscy jednogłośnie przyznają, że zarówno tegoroczny Xbox Games Showcase, jak i Nintendo Direct były pokazami, które obfitowały w ogromną ilość zapowiedzi rewelacyjnych gier. W przypadku tego drugiego impreza poświęcona była grom na Nintendo Switch, czyli konsolę, która jest już na końcowym etapie swojego życia. Mimo tego Japończycy zapowiedzieli na swój sprzęt mnóstwo świetnych tytułów.

Nintendo Switch otrzyma jeszcze mnóstwo rewelacyjnych tytułów

Brytyjski oddział Nintendo postanowił zamieścić w serwisie X grafikę, która przedstawia nadchodzące gry na konsolę japońskiej korporacji. Produkcje te zostały zapowiedziane na tegorocznym Nintendo Direct i stanowią wspaniały hołd dla Nintendo Switch. Na kończącą swój żywot konsolę ukaże się bowiem jeszcze mnóstwo rewelacyjnych pozycji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na grafice znalazły się między innymi Metroid Prime 4, Mario & Luigi Brothership, The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom, a także nowe Mario Party, czy Donkey Kong. Krótko mówiąc, Switch otrzyma jeszcze dużą ilość świetncych tytułów. Do tego dochodzą jeszcze produkcje Third-Party, których także spora ilość czeka na swój debiut na Switchu.

Jak widać, mimo tego, że Nintendo powoli szykuje się do zapowiedzi swojej kolejnej konsoli, to użytkownicy Switcha do samego końca otrzymywać świetne gry. Inni producenci sprzętu jak najbardziej powinni brać przykład w kwestii wsparcia swoich konsol od „czerwonych”.

Źródło: NIntendo (X/Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.