Nintendo z potwierdzoną obecnością na Gamescomie. Firma pojawi się tam pierwszy raz od kilku lat

Nintendo

Po raz ostatni Nintendo wzięło udział w targach Gamescom w 2019 roku. Ta kilkuletnia absencja dobiegnie jednak końca wraz z pojawieniem się firmy na tegorocznej odsłonie imprezy. Naturalnie więc możemy zacząć zadawać sobie pytania na temat tego, co konkretnie Japończycy na nią zaplanowali.

Nintendo weźmie udział w targach Gamescom 2023

Po ostatnim anulowaniu E3 2023 wydawało się, że dążymy ku końcowi growych targów offline. Gamescom wciąż się jednak trzyma i ogłasza już gości, którzy wezmą udział w tegorocznej odsłonie imprezy. Jednym z nich okazało się dziś być Nintendo.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jest to tym bardziej zaskakujące, że targi w Kolonii odbędą się już po największych znajomych nam premierach japońskiej firmy. Być może więc „Wielkie N” szykuje kolejne nowości, które zaprezentuje graczom właśnie w Kolonii.

Zobacz też: Najlepsze gry platformowe

Tradycyjnie już Gamescom także w tym roku odbędzie się w wakacje. Start eventu zaplanowany jest na 23 sierpnia, a jego koniec nastąpi po 4 dniach 27 sierpnia.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2359 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.