Nintendo Switch 2 bez ekranu OLED? Przeciek podaje niepokojącą informację i wieści o cenie oraz premierze

Nintendo Switch

W zeszłym tygodniu SoldierData poinformował nas o kilku interesujących przeciekach na temat Nintendo Switch 2. Teraz postanowił doprecyzować niektóre wieści. Okazuje się, że według niego konsola zadebiutuje bez ekranu OLED.

Nintendo Switch 2 – nowe szczegóły w sprawie daty premiery, ceny i wsparciu funkcji AR

Nintendo Switch
Nintendo Switch

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu informator SoldierData poinformował, że Nintendo Switch 2 zadebiutuje 24 września lub w listopadzie 2024 roku. Drugi z terminów miał być zastępczy, a teraz okazało się, że podobno mowa konkretnie o 3 listopada.

Rezerwowa data premiery miała zostać ustalona przez Nintendo na wypadek różnych wydarzeń. Jeżeli wszystko pójdzie więc zgodnie z planem, konsolę dostaniemy w swoje ręce jeszcze we wrześniu.

A jeśli chodzi o cenę, SoldierData donosił, że ta miała wynosić 499 (ok. 2160 zł) lub 400 dolarów (ok. 1731 zł) w zależności od modelu. Według informatora klamka w tej kwestii jeszcze nie zapadła i „Big N” może zmienić te kwoty.

Teraz przejdźmy do nowości. Tutaj jak wskazuje Wccftech, zdaniem insidera następca „Pstryczka” nie zostanie wyposażony w ekran OLED. Ma natomiast wspierać funkcje rozszerzonej rzeczywistości (AR), najprawdopodobniej związane z kamerą konsoli.

Zobacz też: Najlepsze gry na PC

Przypominamy, że są to doniesienia nieoficjalne, choć SoldierData w przeszłości wyróżnił się już jako zaufany informator. Niemniej naturalnie powinniśmy podchodzić do wszelkich tym podobnych rewelacji z należytą rezerwą. Nawet jeśli coraz więcej znaków na niebie wskazuje, że rzeczywiście Nintendo Switch 2 pojawi się już w 2024 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.