Nintendo Switch Year in Review 2022 już dostępne! Sprawdźcie swoje statystyki z mijającego roku

Nintendo Switch Year in Review 2022

Wczoraj Sony zaprosiło graczy PlayStation 4 i PlayStation 5 do zapoznania się z podsumowaniem 2022 roku. Dziś natomiast ze swoimi statystykami mogą zapoznać się posiadacze konsol Nintendo Switch, którzy dzięki akcji Nintendo Switch Year in Review 2022 sprawdzą, ile czasu – w ciągu ostatnich 12 miesięcy – spędzili z hybrydową konsolą japońskiej firmy.

Nintendo Switch Year in Review pozwala posiadaczom konsoli japońskiej firmy sprawdzić podsumowanie 2022 roku

Your personal #NintendoSwitch2022 Year In Review is here!

See which games you played most this year, and more, today: https://t.co/S8txc1KAY2 pic.twitter.com/eGSgMhO1xQ

— Nintendo of Europe (@NintendoEurope) December 13, 2022

Your personal #NintendoSwitch2022 Year In Review is here!

See which games you played most this year, and more, today: https://t.co/S8txc1KAY2 pic.twitter.com/eGSgMhO1xQ

— Nintendo of Europe (@NintendoEurope) December 13, 2022

Dzięki Nintendo Switch Year in Review 2022 posiadacze wspomnianej konsoli mogą sprawdzić, z którymi produkcjami spędzili w minionym roku najwięcej czasu. Strona pozwala również zainteresowanym zobaczyć, po które tytuły w ciągu ostatnich 12 miesięcy sięgnęli po raz pierwszy. Użytkownicy mogą także zapoznać się z wykresem przedstawiającym ulubione gatunki.

Posiadacze konsol Nintendo Switch, którzy chcą zapoznać się ze swoimi statystykami, muszą udać się pod ten adres i zalogować się na swoje konto Nintendo, by już po chwili cieszyć się własnym podsumowaniem 2022 roku. Na samym dole strony znaleźć można natomiast kilka tytułów, które zdaniem japońskiej firmy powinny przypaść do gustu danemu użytkownikowi.

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na Nintendo Switch

Wszystkich posiadaczy Nintendo Switch zachęcamy do zapoznania się ze swoimi statystykami i podzielenia się nimi w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!