No Man’s Sky wciąż ulepszane przez twórców! Do gry trafił nowy wariant zabawy

No Man's Sky Adrift

Nie ma wątpliwości, że historia No Man’s Sky to chyba najbardziej znana branżowa opowieść o odkupieniu. Gra na początku uważana była za niedokończoną, oraz niedopracowaną, aby po latach poprawek i aktualizacji stać się przykładem tego jak powinny wyglądać produkcje osadzone w kosmicznych realiach. Tymczasem, okazuje się, że Hello Games nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa w kwestii swojego dzieła.

Adrift Expedition to nowy tryb, który oferuje No Man’s Sky

Zwiastun trybu Adrift w No Man’s Sky

Adrift to wariant rozgrywki w No Man’s Sky, który polega na swoistym powrocie do korzeni dzieła Hello Games. Nowy tryb zaoferuje bowiem alternatywny wszechświat pozbawiony przyjaznych form życia, NPC, oraz wszelkich elementów, które pomagają w rozgrywce. Oznacza to, że gracze w nowym uniwersum zmierzą się sam na sam z pustką kosmosu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

No Man’s Sky Adrift jest już dostępne do pobrania, a możliwość zabawy w nowym wariancie rozgrywki potrwa około 7 tygodni. Chętni gracze więc będą musieli się pospieszyć, bowiem wydarzenie jest czasowe.

Adrift Expedition to nie ostatni dodatek do No Man’s Sky. Twórcy gry zapowiedzieli, że mają ambitne plany dla swojego dzieła na 2024 rok. Ponadto warto przypomnieć, że Hello Games równolegle opracowuje swoją drugą grę zatytułowaną Light no Fire.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.