Nowa aktualizacja systemu PlayStation 5. Konsola Sony gotowa na premierę DualSense Edge

PlayStation 5

Posiadacze PlayStation 5 mają za sobą bardzo udany rok. God of War Ragnarok okazał się jedną z najlepszych gier tego roku, Gran Turismo 7 sprzedało się świetnie, a Horizon Forbidden West podbił pierwszy kwartał. Na początku 2023 roku debiutować będzie jednak głównie hardware.

Aktualizacja PlayStation 5 i premiera DualSense Edge

PlayStation 5
PlayStation 5

Światło dzienne ujrzała właśnie aktualizacja 22.02-06.50. Rozmiar wprowadzonej przez Sony łatki wynosi nieco ponad 1 GB. Gracze mogą pobierać już nowy patch, ale raczej nie jest to dużym priorytetem. Większość wprowadzonych zmian wiąże się ze stabilnością systemu.

Wśród szczegółów aktualizacji wspomniano zapowiedziany kilka miesięcy temu kontroler DualSense Edge. Ekskluzywny pad do PlayStation 5 zadebiutuje już 26 stycznia 2023 roku. Nowa aktualizacja konsoli Sony zapewnia pełne wsparcie dla nadchodzącego kontrolera.

Przeczytaj też: Monitor do laptopa – najlepsze modele

Najciekawsze rzeczy jeszcze przed fanami Sony. PS5 dostanie niedługo większą, pełną zmian aktualizację, zbliża się premiera DualSense Edge, a miesiąc później światło dzienne ujrzy wreszcie PlayStation VR2.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!