Polski hicior debiutuje dzisiaj w Game Passie! To jedna z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich miesięcy

game pass

Dzisiaj nadszedł dzień, którego wyczekiwało wiele osób w Polsce jak i na całym świecie. Swoją premierę ma bowiem Manor Lords – polska strategia rozchwytywana przez graczy, a także zbierająca świetne pierwsze recenzje. Jakby dobrych wieści było mało, gra debiutuje od razu w abonamencie PC Game Pass.

Premiera Manor Lords w PC Game Pass

Zwiastun Manor Lords

Manor Lords to bardzo obiecująca strategia, której akcja rozgrywa się w Średniowieczu. Jak na grę z tego gatunku przystało, motywami przewodnimi zabawy są tutaj m.in. takie aspekty jak budowanie miast i toczenie wojen. Zabawę obserwujemy z lotu ptaka, a produkcja jest przeznaczona wyłącznie do gry w pojedynkę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dzisiaj Manor Lords ma swoją premierę i zgodnie z zapowiedzią, gra pojawi się w abonamencie PC Game Pass do końca dnia. Jak sama nazwa wskazuje, w ramach tej subskrypcji odpalimy ją jedynie na PC – produkcja nie jest dostępna na konsolach.

Zamierzacie sprawdzić dzieło polskiego twórcy i wyrobić sobie o Manor Lords własną opinię? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.