Kolejna wysoko oceniana gra ląduje w Xbox Game Pass! To unikalna strategia w realiach fantasy

Xbox Game Pass

Na początku miesiąca Microsoft ujawnił pierwszą porcję gier w Xbox Game Pass na sierpień 2023. Z kolei wczoraj do abonamentu powróciła kultowa produkcja, natomiast dzisiaj do subskrybentów trafia kolejna wysoko oceniana gra, mająca ponad 1500 „bardzo pozytywnych” recenzji na Steamie. To unikalna w swojej koncepcji strategia fantasy.

Airborne Kingdom w Xbox Game Pass

Zwiastun Airborne Kingdom

Airborne Kingdom to gra strategiczna utrzymana w realiach fantasy, będąca jednocześnie tzw. city-builderem. Fabuły samej w sobie tutaj nie uświadczymy, a motywem przewodnim zabawy jest budowanie własnego, podniebnego miasta i zarządzanie nim oraz jego mieszkańcami. Innymi słowy, będziemy eksplorować, zbierać surowce, wznosić konstrukcje i tym podobne – a wszystko to w bardzo unikalnym settingu.

Przeczytaj też: Gry podobne do Wiedza to potęga

Kup Xbox Series S

Airborne Kingdom wylądowało już w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.