Kultowa gra powróciła do Xbox Game Pass! To niezwykle mroczna produkcja

Xbox Game Pass

Wczoraj do Xbox Game Pass trafiła niesamowicie wysoko oceniana produkcja, natomiast dzisiaj w subskrypcji Microsoftu ponownie ląduje kultowa gra. To niezwykle mroczna przygodówka, którą wielu dobrze zna i sobie ceni. W każdym razie niejeden subskrybent XGP z pewnością się ucieszy!

Limbo ponownie w Xbox Game Pass

Zwiastun Limbo

Limbo to mroczna platformówka, której głównym bohaterem jest chłopiec starający się odnaleźć swoją siostrę w ciemno-szarej scenerii. Na swojej drodze spotkamy wiele niebezpieczeństw, którym będziemy musieli stawić czoła. Podczas zabawy odwiedzimy wiele klimatycznych, pełnych pułapek lokacji, a także rozwiążemy (lub nie) całkiem sporo zagadek logicznych.

Przeczytaj też: Gry podobne do Wiedza to Potęga

Kup Xbox Series X

Limbo jest już ponownie dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S i w chmurze. Będzie grane? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.