Kolejna nowość od dzisiaj w Xbox Game Pass! Bohatera tej gry każdy zna

Xbox Game Pass

Niedawno Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na drugą połowę czerwca 2024, co ucieszyło wielu graczy. Trzy dni temu do subskrypcji trafiło EA Sports FC 24, a wczoraj w abonamencie wylądowały dwa fajne klasyki. Z kolei dzisiaj usługa wzbogaca się w produkcję, której głównego bohatera zna chyba każdy.

Robin Hood – Sherwood Builders w Xbox Game Pass

Zwiastun Robin Hood – Sherwood Builders

Robin Hood – Sherwood Builders to hybryda RPG-a akcji oraz city-buildera. Głównym bohaterem opowieści jest tytułowy Robin Hood, który wraz ze swoją ekipą ukrywa się w lesie Sherwood. Buntownicy planują odsunąć od władzy despotycznego szeryfa, lecz przed dokonaniem przewrotu muszą najpierw zbudować dobrze prosperującą bazę wypadową.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z zapowiedzią, gra Robin Hood – Sherwood Builders jest już dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu można ją uruchomić na komputerach PC, konsolach Xbox Series X|S oraz w chmurze.

Zamierzacie sprawdzić tytuł studia MeanAstronauts, czy to nie Wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.