Wielka premiera w Xbox Game Pass! Niezwykle wyczekiwana gra od dzisiaj w subskrypcji

Xbox Game Pass

Niecałe dwa tygodnie temu Microsoft przedstawił graczom pierwszą część oferty Xbox Game Pass na czerwiec 2024. Zgodnie z zapowiedzią, do subskrypcji trafiła już produkcja „AAAA” i kilka innych tytułów, natomiast dzisiaj debiutuje w niej niezwykle wyczekiwana gra. To horror, który intrygował już od pierwszego zwiastuna.

Premiera Still Wakes the Deep w Xbox Game Pass

Zwiastun Still Wakes the Deep

Still Wakes the Deep to przygodowy horror od studia The Chinese Room, mającego na swoim koncie m.in. Amnesia: A Machine for Pigs, Everybody’s Gone to the Rapture czy Dear Esther. Akcja opowieści przenosi nas do 1975 roku, a my trafiamy na platformę wiertniczą w samym środku morza.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nagle rozpoczyna się potężny sztorm, a ponadto naszymi śladami zaczyna podążać złowroga postać. Od tego momentu zadaniem głównego bohatera – a więc także naszym – będzie przetrwanie.

Still Wakes the Deep ma dzisiaj swoją premierę i zgodnie z zapowiedzią, gra stanie się dostępna w bibliotece Xbox Game Pass do końca dnia. W ramach subskrypcji Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxach Series X|S oraz w chmurze.

Zamierzacie odpalić te intrygującą produkcję, czy to nie Wasze klimaty? Jak zawsze napiszcie nam w komentarzach poniżej!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.