Nowa wersja PS5 wcale nie będzie „Slim”? Tom Henderson mówi o czymś zupełnie innym

PlayStation 5

Od pewnego czasu plotki dotyczące kolejnych rewizji konsol PlayStation 5 pojawiają się w przestrzeni publicznej stosunkowo często. Ostatnio głośno zrobiło się na temat domniemanej zapowiedzi PS5 Slim, która ma nastąpić jeszcze w te wakacje. Do sprawy odniósł się uznany insider — Tom Henderson — który twierdzi, że Sony swoją nadchodzącą prezentacją może zaskoczyć wszystkich oczekujących.

Tom Henderson mówi o zupełnie nowej wersji PS5, która jednak nie będzie wersją „Slim”

W najnowszych wpisach na Twitterze Henderson zarzeka się, że on o „żadnych plotkach na temat PS5 Silm nie wie”. Utrzymuje on jednak, że Sony faktycznie szykuje się do zapowiedzi nowej wersji PlayStation 5 w te wakacje, lecz nie będzie „odchudzony”, a raczej „ulepszony” model sprzętu do grania.

Insider twierdzi, że miał okazję widzieć nową iterację PlayStation 5 i zgodnie z jego przekazem japońskie przedsiębiorstwo miało zdecydować na odświeżenie designu konsoli wydanej w 2020 roku. Zgodnie z jego słowami sprzęt ma mieć „po prostu nieco inne wymiary”, aczkolwiek to nie jest zbyt precyzyjne określenie.

Co ciekawe, to fakt, że obecny sprzęt ma całkowicie zastąpić obecnie dostępną linę konsol PS5. Ostatnie sztuki tychże mają trafić na sklepowe półki pod koniec roku. Potem osoby które zdecydują się na sprzęt od Sony, będą kupować już tylko i wyłącznie nowe wersje konsol.

Przeczytaj też: Gry podobne do Heroes 3

Kup PlayStation 5

Są to wyjątkowo interesujące wieści, zwłaszcza że kolejne źródło potwierdza wakacyjne plany Sony. Możliwe, że tym japońskie przedsiębiorstwo zaprezentuje światu model PS5 z odpinanym napędem, a może będzie to coś zupełnie niespodziewanego. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego jak tylko oczekiwać na oficjalną prezentację nowej wersji japońskiej konsoli.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.