PS5 Slim może zostać ujawnione jeszcze w te wakacje! Sony ma szykować pokaz nowej konsoli

PS5

Temat PS5 Slim powraca do nas od czasu do czasu. Ostatnio na temat nowego modelu konsoli wypowiedział się Microsoft, który spodziewa się, że zadebiutuje on jeszcze w tym roku. Teraz z kolei dowiedzieliśmy się, że Sony ma szykować w te wakacje pokaz, podczas którego oficjalnie zapowie odchudzoną wersję swojej platformy.

Sony podobno zapowie PS5 Slim w sierpniu 2023 roku

O PS5 Slim wypowiedział się Nick Baker z Xbox Era. Współzałożyciel portalu miał słyszeć, że Sony najprawdopodobniej zorganizuje w sierpniu pokaz, podczas którego zaprezentuje światu nowy model konsoli.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto przypomnieć, że zgodnie z ostatnimi plotkami „slimka” będzie modelem z odłączanym napędem. Jej zapowiedź miałaby spowodować wstrzymanie produkcji obecnego PS5 do końca 2023 roku.

Niemniej jednak Sony w tej sprawie milczy jak grób. Ostatnią nowością w kwestii sprzętu od japońskiej firmy był Project Q, czyli przenośny handheld służący do streamowania gier ze stacjonarnego PS5.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do It Takes Two

Z drugiej strony, jeżeli PS5 Slim ma zostać zapowiedziane w te wakacje, to najpewniej już wkrótce zaczną docierać do nas jakieś strzępki nieco bardziej oficjalnych informacji. Fani oczekujący na ten model powinni mieć się więc w najbliższych tygodniach na baczności.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.