Age of Empires IV, The Forgotten City i 4 inne nowości od dzisiaj w Xbox Game Pass

Age of Empires IV

Kilka dni temu Microsoft oficjalnie przedstawił gry w Xbox Game Pass na drugą połowę października. Część z nich trafiła już do usługi, a dziś w abonamencie debiutuje pozostałe sześć produkcji. Mowa tu m.in. o wyczekiwanym Age of Empires IV oraz modzie do Skyrima, który przerodził się w samodzielną grę pod tytułem The Forgotten City.

REKLAMA

Age of Empires IV, The Forgotten City i inne nowości w Xbox Game Pass

Zwiastun The Forgotten City

Październik powoli dobiega końca, a Microsoft jak to Microsoft postanowił zakończyć miesiąc w wielkim stylu, dodając do biblioteki Xbox Game Pass naprawdę mocne pozycje. Bez przedłużania, dzisiaj w subskrypcji lądują poniższe gry:

  1. Age of Empires IV (PC)
  2. Alan Wake’s American Nightmare (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  3. Backbone (Xbox One, Xbox Series X|S)
  4. Bassmaster Fishing 2022 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Nongunz: Doppelganger Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. The Forgotten City (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Age of Empires IV zawita do Xbox Game Pass o 17:00, natomiast wszystkie pozostałe gry są już dostępne w usłudze. Którą produkcję zamierzacie przetestować jako pierwszą? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!