Chained Echoes i Metal: Hellsinger na Xbox One od dzisiaj w Xbox Game Pass

Metal Hellsinger i Chained Echoes

Kilka dni temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę grudnia 2022, a przedwczoraj w usłudze zadebiutowało LEGO Star Wars: The Skywalker Saga i Hello Neighbor 2. Z kolei dzisiaj do abonamentu trafia Chained Echoes wraz z Metal: Hellsinger w wersji na Xbox One. Nic, tylko się cieszyć!

Nowe gry w Xbox Game Pass (8 grudnia 2022)

Zwiastun Chained Echoes

Chained Echoes jest grą RPG z elementami Sci-Fi oraz fantasy. Opowieść koncentruje się wokół wojny wyniszczającej kontynent Valandis. Motywami przewodnimi zabawy są m.in. takie aspekty jak eksploracja rozległego świata, wykonywanie zadań pobocznych i turowa walka.

Zwiastun Metal: Hellsinger

Metal: Hellsinger to FPS, w którym przyjdzie nam przemierzać samo Piekło. Główną bohaterką opowieści jest pół demonica, pół człowiek, która lubuje się w mordowaniu istot piekielnych. Wszystko to w rytm metalowego brzmienia, które niezwykle pasuje do tej pełnej akcji przygody.

Przeczytaj też: Najlepsze gry survival

Chained Echoes jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass; Metal: Hellsinger na Xbox One trafi do subskrypcji w ciągu najbliższych godzin. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na następujących platformach:

  1. Chained Echoes (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Metal: Hellsinger (Xbox One) – wersja na PC, Xbox Series X|S i chmurę figuruje w abonamencie od września

Będzie grane, czy to nie Wasze klimaty? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!