LEGO Star Wars: The Skywalker Saga i Hello Neighbor 2 od dzisiaj w Xbox Game Pass!

LEGO Star Wars The Skywalker Saga

Kilka dni temu Microsoft oficjalnie ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę grudnia 2022. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w abonamencie Zielonych lądują dwie nowe produkcje: LEGO Star Wars: The Skywalker Saga i Hello Neighbor 2. Nie da się ukryć, że to bardzo udany dzień dla subskrybentów!

Nowe gry w Xbox Game Pass (6 grudnia 2022)

Zwiastun LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga to ciepło przyjęta produkcja w uniwersum Gwiezdnych Wojen, przedstawiona w „klockowatym”, humorystycznym wydaniu. Podczas zabawy odegramy wiele scen z filmowej sagi, ale nie do końca na poważnie z uwagi na „LEGO” w tytule.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Hello Neighbor 2

Hello Neighbor 2 to kontynuacja wydanego w 2017 roku Hello Neighbor. W tej skradankowej produkcji będziemy starali się rozwiązać zagadkę tajemniczego zniknięcia niejakiego pana Petersona. Akcja opowieści rozgrywa się w malowniczym miasteczku Raven Brooks, gdzie grasuje złowrogi stwór.

Przeczytaj też: Gry survival

Obie gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy je na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.