2 nowe gry od dzisiaj w Xbox Game Pass! Multiplayerowa strzelanka i symulacja

Xbox Game Pass

Kilka dni temu Microsoft przedstawił pierwszą ofertę Xbox Game Pass na lipiec 2023 i trzeba uczciwie przyznać, że tym razem firma się postarała. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj do abonamentu trafiają dwie nowości: multiplayerowa strzelanka oraz niezła symulacja. Amatorzy takich produkcji z pewnością się ucieszą.

Nowe gry w Xbox Game Pass (11 lipca 2023)

Zwiastun Insurgency: Sandstorm

Insurgency: Sandstorm to gra z gatunku FPS, której trzonem jest zabawa multiplayer. Trybów rozgrywki znajdziemy tu naprawdę sporo, tak samo jak map. Kluczem do sukcesu na polu bitwy jest z kolei współpraca z innymi graczami.

Zwiastun Common’hood

Common’hood to gra symulacyjna, w której zadaniem gracza jest rozwijanie swojej społeczności, a także budowanie i zarządzanie zasobami. Możliwości jest tu co niemiara, wszak twórcy zaimplementowali wiele interesujących mechanik i ogólnie przygotowali dużo treści. Fabuły samej w sobie rzecz jasna tutaj nie uświadczymy.

Przeczytaj też: Co to jest eGPU do laptopa i czy warto kupić?

Common’hood już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Insurgency: Sandstorm pojawi się w abonamencie trochę później, zapewne przed 18:00. W ramach subskrypcji Microsoftu gry odpalimy na następujących platformach:

  1. Insurgency: Sandstorm (PC) – wydanie na Xboxy i chmurę jest dostępne w ofercie od dawna
  2. Common’hood (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
Kup Xbox Series X

Nie da się ukryć, ze nowości są całkiem niezłe. Zamierzacie wyruszyć na pole bitwy w Insurgency: Sandstorm, czy może sprawdzicie, co do zaoferowania ma Common’hood? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.