F1 2021, Norco i A Memoir Blue od dzisiaj w Xbox Game Pass

F1 2021

W połowie marca Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na drugą część miesiąca. Tydzień temu w abonamencie pojawiły się dwie pozycje ze Shredders na czele, a pięć dni później subskrypcję wzbogaciły kolejne trzy tytuły. Z kolei dzisiaj do usługi Amerykanów trafia F1 2021, Norco i A Memoir Blue, co zapewne ucieszy niejednego gracza.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

3 nowe gry w Xbox Game Pass (24 marca 2022)

Zwiastun F1 2021

F1 2021 to kolejna odsłona popularnych gier wyścigowych na licencji Formuły 1. Podczas zabawy będziemy brać udział w wyścigach, siedząc za kierownicą odwzorowanych z dbałością o najmniejsze szczegóły bolidów. Oczywiście w produkcji studia Codemasters nie zabrakło prawdziwych zawodników oraz istniejących w rzeczywistości torów.

Zwiastun Norco

Idąc dalej, Norco jest dość unikalną przygodówką point-and-click, której akcja rozgrywa się na przedmieściach Nowego Orleanu oraz bagiennych terenach Luizjany. Główny bohater powraca w rodzinne strony, aby odnaleźć swojego brata, który zaginął tuż po śmierci ich matki. Jak nietrudno się domyślić, nie będzie to zbyt łatwe.

Zwiastun A Memoir Blue

A Memoir Blue reprezentuje gatunek gier przygodowych, natomiast twórcy określają swoją produkcję jako „interaktywny wiersz”. Wcielimy się tu w pływaczkę imieniem Miriam, która dosłownie zanurza się w swoich wspomnieniach. Wraz z postępami w rozgrywce będziemy powoli poznawać specyfikę skomplikowanej i tajemniczej więzi pomiędzy protagonistką a jej matką.

Przeczytaj też: Platformówki w Xbox Game Pass

Na moment publikacji niniejszego wpisu w bibliotece Xbox Game Pass wylądowało jedynie Norco — pozostałe gry trafią do subskrypcji trochę później, zapewne przed 19:00. Dzisiejsze nowości w ramach subskrypcji Microsoftu zadziałają na następujących platformach:

  1. F1 2021 (Xbox One, Xbox Series X|S)
  2. Norco (PC)
  3. A Memoir Blue (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z