Shredders i The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos od dzisiaj w Xbox Game Pass

Shredders

Przedwczoraj Microsoft oficjalnie ujawnił gry w Xbox Game Pass na drugą połowę marca 2022. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w subskrypcji lądują dwa tytuły: Shredders i The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos. Obie produkcje są od siebie zupełnie różne, więc można powiedzieć, że dla każdego coś fajnego.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Shredders i The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos w Xbox Game Pass

Zwiastun The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos

Shredders to zręcznościowa gra sportowa, której motywem przewodnim jest nic innego, jak jazda na desce snowboardowej. Podczas zabawy wykonamy całą masę efektownych trików na rozmaitych stokach, w snowparkach i specjalnie wyznaczonych trasach. Oczywiście fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy.

Przeczytaj też: Sniper Elite 5 data premiery

Z kolei The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos jest niezależną grą RPG, w której akcję obserwujemy z loku ptaka. Wcielimy się tu w postać śmiałków, którzy muszą stawić czoła przeróżnym niebezpieczeństwom w tytułowym lochu Naheulbeuk, by na końcu zmierzyć się ze złowrogim Zangdarem. Wbrew pozorom, gra jest pełna humoru i niejako wyśmiewa gatunek RPG.

Obie pozycje są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu można je uruchomić na następujących platformach:

  1. Shredders (Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos – Chicken Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)

Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z