2 nowe gry od dzisiaj w Xbox Game Pass! Do ogrania świetny akcyjniak i mroczna przygodówka

Xbox Game Pass

Tydzień temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na końcówkę czerwca i początek lipca 2023. Oferta została przyjęta przez graczy całkiem ciepło, a dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – w abonamencie Amerykanów lądują dwie nowości. Jedna z nich to wysoko oceniana, pełna akcji metroidvania, zaś druga jest niezwykle klimatyczną przygodówką.

Nowe gry w Xbox Game Pass (27 czerwca 2023)

Zwiastun F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch

F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch to pełna akcji platformówka utrzymana w konwencji metroidvanii. Głównym bohaterem gry jest „zmechanizowany królik”, który ma za zadanie stawić czoła armii złowrogich robotów. Opowieść rozgrywa się w dieselpunkowym świecie fantasy.

Zwiastun Bramble: The Mountain King

Bramble: The Mountain King to mroczna przygodówka, której głównym bohaterem jest młody chłopak przemierzający fantastyczne tereny zamieszkiwane przez bestie z nordyckich opowieści. Protagonista ma na celu uratowanie swojej siostry, która to została uprowadzona przez nieprzyjaznego trolla. Podczas podróży natrafimy na wiele interesujących kreatur, a także ciekawych miejsc.

Przeczytaj też: Gry point and click

Obie gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu można je odpalić na następujących platformach:

  1. F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch (Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 27.06.2023
  2. Bramble: The Mountain King (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 27.06.2023
Kup Xbox Series X

Nie da się ukryć, że dzisiejsze nowości są naprawdę niezłe. Zamierzacie uruchomić którąś z nich, czy to jednak nie Wasze klimaty? Jak zawsze zostawcie po sobie ślad w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.