[Akt.] Galactic Civilizations III, Super Mega Baseball 3 i Dragon Ball FighterZ (PC) od dzisiaj w Xbox Game Pass

Super Mega Baseball 3

Przedwczoraj w Xbox Game Pass wylądowało RoboQuest, a jeszcze wcześniej do subskrypcji trafiły trzy pozycje z Total War: Warhammer III na czele. Z kolei dzisiaj abonament Microsoftu wzbogaca się o Galactic Civilizations III, Super Mega Baseball 3 i Dragon Ball FighterZ na PC. Nie są to przesadnie popularne tytuły, ale z pewnością znajdą swoich amatorów.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Galactic Civilizations III, Super Mega Baseball 3 i Dragon Ball FighterZ (PC) w Xbox Game Pass

Zwiastun Galactic Civilizations III z elementami rozgrywki

Galactic Civilizations III to ciepło przyjęta turowa strategia, której akcja rozgrywa się w kosmosie. Podczas zabawy będziemy rozwijać swoje galaktyczne imperium, posiłkując się dyplomacją lub metodą siłową. Gra jest naprawdę rozbudowywana, więc fani gatunku nie powinni poczuć się zawiedzeni.

Z kolei Super Mega Baseball 3 to zręcznościówka, której motywem przewodnim jest nic innego, jak gra w baseball. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy, ale za to możemy rozgrywać spotkania na licznych stadionach i tworzyć własne ligi. Twórcy przygotowali jeszcze tzw. tryb Franchise, który stawia na realizm.

Jeśli natomiast chodzi o Dragon Ball FighterZ, to jest to nic innego, jak klasyczna bijatyka 2.5D z bohaterami z uniwersum Dragon Balla. Pojedynki rozgrywamy trzema postaciami, pomiędzy którymi można się wygodnie przełączać.

Wszystkie omówione wyżej gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach usługi Amerykanów można je uruchomić na następujących platformach:

  1. Galactic Civilizations III (PC)
  2. Super Mega Baseball 3 (Xbox One, Xbox Series X|S)
  3. Dragon Ball FighterZ (PC)wersja na konsole (Xbox One, Xbox Series X|S) i chmurę jest dostępna w abonamencie od dawna

Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach!

Aktualizacja – 26.03.2022, 00:21

Wczoraj do usługi Microsoftu trafiło Super Mega Baseball 3 w wersji na pozostałe platformy (PC, chmura).

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z