High on Life i Potion Craft od dzisiaj w Xbox Game Pass! Gra twórcy Ricka i Morty’ego ląduje w usłudze

High on Life

Na początku miesiąca Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę grudnia 2022. Ostatnio do abonamentu zawitało Chained Echoes oraz Metal: Hellsinger na Xbox One, natomiast teraz przyszła pora na kolejną porcję nowości. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w abonamencie debiutuje wyczekiwane High on Life oraz Potion Craft.

Nowe gry w Xbox Game Pass (13 grudnia 2022)

Zwiastun High on Life

High on Life to strzelanka Sci-Fi z ogromną dozą pokręconego humoru, za którą odpowiada współtwórca serialu Rick i Morty. Głównym bohaterem opowieści jest łowca nagród, któremu przez całą podróż towarzyszy… gadająca broń. Podczas zabawy zwiedzimy masę ciekawych lokacji i stawimy czoła wielu zróżnicowanym wrogom.

Zwiastun Potion Craft

Potion Craft to swojego rodzaju „symulator alchemika”. Motywem przewodnim rozgrywki jest tu nic innego jak tworzenie przeróżnych mikstur i sprzedawanie ich w swoim własnym sklepie, lecz trzeba uważać, komu co podajemy – w najgorszym przypadku źle dobrany lek może uśmiercić naszego klienta. Wraz z postępami w rozgrywce odkrywamy też kolejne receptury na nowe eliksiry.

Przeczytaj też: Gry na Xbox One dla dzieci

High on Life jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Potion Craft trafi do abonamentu do końca dnia. W ramach usługi Microsoftu zagramy na następujących platformach:

  1. High on Life (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Potion Craft (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)

Będzie grane, czy to nie Wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!