Madden NFL 23 i SD Gundam Battle Alliance od dzisiaj w Xbox Game Pass

Madden NFL 23

Wczoraj Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na kolejną część lutego 2023. Natomiast dzisiaj, zgodnie z zapowiedzią, w abonamencie Amerykanów lądują dwie nowości. Mowa o Madden NFL 23 i SD Gundam Battle Alliance.

Nowe gry w Xbox Game Pass (9 lutego 2023)

Zwiastun Madden NFL 23

Madden NFL 23 to najnowsza odsłona popularnej serii gier sportowych o futbolu amerykańskim. Jak nietrudno się domyślić, fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy. Motywem przewodnim zabawy jest nic innego jak rozgrywanie meczów w wielu dostępnych trybach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Gundam Battle Alliance

Gundam Battle Alliance to gra z gatunku RPG akcji, w której możemy zasiąść za sterami mechów. Motywem przewodnim rozgrywki jest nic innego, jak walka – można bawić się samotnie, a także w kooperacji. Jeżeli chodzi o fabułę, to trafiamy do alternatywnej rzeczywistości, gdzie musimy naprostować pewne wydarzenia.

Przeczytaj też: Najlepsze gry wojenne

Gundam Battle Alliance jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Madden NFL 23 trafi do abonamentu trochę później, zapewne przed 18:00. Zagramy na następujących platformach:

  1. Madden NFL 23 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  2. SD Gundam Battle Alliance (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.